Bajoo team aneb něco málo o nás

Energický tým lidí nadšených pro fotografii. grafiku. reklamu. makeup. módu. vše krásné. život. celý svět.Profesionální fotograf

Focení milujeme, baví nás a zbožňujeme výsledné fotky. Fotíme vše, od portrétních fotografií, přes fashion, glamour, nebo třeba produktové fotky vašich výrobků, až po fotky interiérů a komplexní svatební foto servis.

Postprodukce fotografií

Díky bohatým zkušenostem s tvorbou grafiky a znalosti potřebného know-how, dokážeme z pořízených fotografií vykouzlit ještě vyšší level.

Grafické služby

Baví nás realizovat tváře novým firmám, či vdechnout svěží moderní vzhled již zaběhlým značkám. Tvoříme loga a celý vizuální styl firem. Připravíme pro vás veškeré tiskoviny i například design reklamních předmětů.

Tvoříme weby

Kdo není na internetu, jakoby nebyl. Tvoříme moderní a svižné internetové stránky pro nejrůznější projekty, firmy i produktové mikrostránky.

Poradíme a pomůžeme ve vodách internetu

Pokud tápete, kterým směrem ve vaší propagaci na webu vykročit, rádi pomůžeme. Něco již máme za sebou a zkušenosti nás posunují stále dále.

Vizážistické služby

Profesionálně školená vizážistka, která přesně ví, co je to pravé pro vaši tvář. Dokonalý makeup jak na focení, tak například pro nevěsty na svatbách.


Okénko do historie, aneb jak to všechno začalo