Profesionální fotograf k vašim službám

Portfolio námi realizovných fotografií

Tématicky rozdělené portfolio portrétních fotografií, fotografování svateb, rodinných fotek, focení miminek a dalších ...

Naše služby profesionálního fotografa

Svět okolo nás je krásný, stejně jako lidé kolem ... Fotografie dává možnost zachytit ty krásné chvíle a pohledy do statické podoby uchované navždy. Statické momenty lidské existence zachycené profesionálním fotografem ve zlomcích vteřiny, avšak svým duševním významem dávajíc mnohem více. Fotografie uchovává krásné vzpomínky. Dělejte si radost a rozmazlujte se tím, co vás potěší.


Profesionální portrétní fotografie, fashion foto, glamour, boudoir focení

Profesionální portrétní fotograf brno Rádi byste se nechali profesionálně vyfotit, třeba jako dárek pro své blízké, nebo snad pouze sami sobě pro radost? Nebo byste rádi zvěčnili své děti, či domácí mazlíčky? Zahoďte ostych a neváhejte nás kontaktovat. Jistě vymyslíme to pravé focení právě pro Vás. K dispozici je i zkušená profesionální vizážistka, díky které vaše snímky budou ještě lepší. Portrétní fotografie v Brně i po celé České republice.

Fotograf na svatbu

svatební fotograf brno Svatba je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků v životě dvou lidí. Svatební okamžiky s magickým nádechem romantiky a lásky jsou vždy novou výzvou pro každého fotografa. Rádi a s nadšením nafotíme váš velký svatební den, který nesmazatelně bude zanesen jak ve vašich myslích a srdcích, tak v rodinném fotoalbu. A nezapomeňte, ze svatby vám zůstanou prstýnky a fotografie. Výběr fotografa pečlivě zvažte. Cena není tím nejpodstatnějším a často není ani ukazatelem kvality služeb.

Těhotenská fotografie

Focení těhulek, těhu focení, těhotenská fotografie Být těhulkou je nejkrásnějším období nejen pro maminky, ale také vzácným a jedinečným úsekem v životě budoucích tatínků. Focení těhulek a těhotenská fotografie, patří do našeho portfolia služeb zcela přirozeně. Těhotenská fotografie vám uchová vzpomínky na toužebná očekávání vašeho miminka navždy. Tak neotálejte, máte na to jen pár měsíců.

Focení dětí a miminek, rodinná fotografie

Focení miminek, focení novorozenců, rodinná fotografie Focení miminek, stejně tak i focení dětí patří k nejemotivnějším fotografiím obecně. Vždyť děti rostou před očima a něž se člověk naděje, je malého roztomilého miminka je školák. Proto využijte naší nabídku na focení miminek a dětí, uchovejte si jak sobě, tak svým dětem nádherné vzpomínky na dětská léta. Fotografujeme i rodinné fotografie, které jsou například úžasným dárkem pro rodiče. Mít vyfocenou celou rodinu pohromadě je totiž úžasná záležitost. Přemýšleli jste nad tím někdy vůbec?

Produktová a reklamní fotografie

Nafotíme vám vaše produkty Kvalitní vyobrazení vašich produktů je nepostradatelnou nutností pro budoucí využití v tiskovinách, či internetovém obchodě. Produktová fotografie nabízí široké spektrum možností vyobrazení velké škály různých předmětů. Od klasického snímku, až po aranžované neobvyklé fotografie, které zaujmou svým podáním daného produktu.

Fotografování interiérů hotelů, restaurací a dalších

Fotografie hotelů, focení restaurací, fotografování interiérů Interiéry kaváren, restaurací, nebo vašich kanceláří... jen stručný výčet možností realizace interiérové fotografie. Pozornosti pro Vaši prezentaci by neměly uniknout ani budovy vaší firmy, či provozoven. Komunikace obrazem je v případě reprezentace společnosti důležitým prvkem. Zákazníky zajímá, jak to u vás vypadá a ruku na srdce - takové snímky by přeci měli vypadat skvěle. Jsme tu pro vás.

Profesionální retuše vašich fotografií

Vyretušujeme vám vaše fotografie Máte rádi některou ze svých již pořízených fotografií, ale myslíte si, že by chtěla lehce upravit? Například retuše nedokonalostí pleti, nebo barevné podání snímku.. Není problém, stačí dodat zdrojový soubor snímku a o dokonalejší výsledek se rádi postaráme.

Dárkový poukaz na profesionální fotografie

Dárkový poukaz fotograf Hledáte-li originální dárek, zkuste věnovat poukaz na fotografování portrétů, dětí, domácích zvířátek, nebo třeba celé rodiny.. Jednoduše využijte některý z kontaktů, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a Vaše představy a připravíme Vám poukaz přesně na míru. Ze zkušeností mohu potvrdit, že v dnešní materialistické době je takovýto dar přinejmenším příjemnou změnou a milým překvapením pro obdarovanou osobu.


A jak je to s cenami focení?

Každá legrace něco stojí a zadarmo ani kuře nehrabe že jo? Na druhou stranu se říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Kdyby to tak jen šlo, nemyslet na peníze a fotoaparáty a objektivy by rostly na stromech. O ostatních nákladech na žití nemluvě. Abychom byli schopni poskytovat vám co nejkvalitnější služby, vypočítali jsme adekvátní částky a připravili jsme pro vás v našem ceníku přehled sazeb, kolik které fotografování stojí.

Ono to opravdu není až tak neúnosné, pokud se zamyslíte, kolik se za výslednou fotografií skrývá práce a času a v jakých cifrách se pohybuje potřebná technika. :-)


Detailní informace k focení

Focení portrétů, přes snímky miminek až třeba po fotografování svatby obnáší mnohá specifika. Na této stránce naleznete ucelené informace, které byste o focení měli vědět. Dozvíte se jak vše probíhá, jak pracujeme v případě svatebního focení a co všechno můžete očekávat.

Socializujeme se … nejsme žádní asociálové… :-)

Žijete také na sociálních sítích a jsou pro vás nekonečným zdrojem informací, potěšení a nevyléčitelné závislosti?

Bezva, dejte like našim Facebookovým stránkám věnujícím se naší foto tvorbě a taktéž všemu kolem líčení a proměn s profesionální vizážistkou. Nás to potěší a na oplátku bude naší snahou potěšit i vaše smysly (oukej, asi jen jeden - zrak, případně ještě hmat - můžete hladit zvesela své monitory).

Neuteče vám nic zajímavého, sem tam výhodná nabídka a občas se objeví určitě i nějaká ta pikantnost ze zákulisí ...

Foto FB stránka

Makeup FB stránka