Dárkový poukaz na focení

Darujte zážitek

Hledáte-li originální dárek, zkuste věnovat dárkový poukaz na focení portrétů, dětí, domácích zvířátek, nebo třeba celé rodiny.. Jednoduše nás kontaktujte, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a Vaše představy a připravíme Vám poukaz přesně na míru. Ze zkušeností můžeme potvrdit, že v dnešní materialistické době je takovýto dar přinejmenším příjemnou změnou a milým překvapením pro obdarovanou osobu.


Dárkový poukaz na focení Brno

 


Přizpůsobíme vše vašim přáním

Poukaz na focení všeho druhu

Rodinné foto, svatební foto, páry, portréty, proměny s vizážistkou ... možností je mnoho a nic nebrání vytvoření takového foto balíčku šitého na míru přímo pro váš dárkový poukaz.

Text poukazu šitý na míru přímo pro vaše blízké

Chcete mít na foto poukazu vlastní přání? Žádný problém, připravíme vám poukaz na focení s vaším textem. Dárek je rázem mnohem osobnější.

S cenou i bez

Chcete na poukaz uvést hodnotu zakoupených služeb? Na váš požadavek uvedeme i tuto informaci. Standardně na dárkový poukaz cenu neuvádíme.

Zážitek je více než mixér z hypermarketu

Ze zpětných reakcí našich zákazníků, kteří dostali darem náš dárkový poukaz na focení, si můžeme s naprostou jistotou stát za tím, že v dnešní době je zážitek tím pravým dárkem. Je mnoho lidí, kteří by se rádi nafotili na památku, ovšem nezbývají například finanční prostředky. Nejen v takovém případě je dárek ve formě poukazu na focení velmi potěšující změnou a zpestřením.

Časté dotazy

Naše poukazy na focení mají platnost 12 měsíců od data vystavení. Obdarovaná osoba tak má vždy dostatek čas svoje focení realizovat.
Ceny se vždy odvíjí od požadovaných služeb. Začínají na částce 1800 Kč za běžné portrétní focení v exteriéru bez líčení, 2200 Kč za variantu s profesionálním líčením. Vše záleží na vašich představách a požadavcích.
V základní ceně poukazu je 7 ks profesionálně upravených snímků. Vždy je možné domluvit se na individuální variantě. Budete-li chtít zhotovit více finálních snímků, určitě to nebude problém.
Postup je velmi jednoduchý. Obdarovaná osoba na poukazu najde kontakty, na které se stačí ozvat a domluvit společně termín focení a další podrobnosti. Objednání doporučujeme minimálně dva týdny před zamýšleným termínem focení.
Pokud by se z jakéhokoliv důvodu stalo, že obdarovaná osoba není schopna po dobu platnosti svůj voucher využít, je možné jej poskytnout k využití třetí osobě a udělat tak třeba radost někomu jinému, třeba z rodiny, či okruhu blízkých přátel.

Stále váháte?

Pokud stále váháte, zda je dárkový poukaz na focení tím pravým darem pro někoho, komu chcete udělat radost, pochybnosti jsou zbytečné.

Doposud všichni, kdo se u nás byli fotografovat díky dárkovému poukazu, který dostali od svých blízkých, byli vždy spokojeni a nadšeni. A hlavně často sami říkají, že sami by se k focení neodhodlali, i když po krásných fotografiích touží již dlouho. Po focení jsou obdarovaní spokojeni a nadšení. A to nám, upřímně, dělá radost největší.