Bajoo BLOG | O focení, reklamě a dalších radostech

Svatební foto Terezky a Davida

Kaktusová svatba Terezky a Davida | 21. 5. 2016

Svatba těchto dvou naprosto úžasných lidí nám opět jasně připomněla, proč máme přípravy a focení svateb tak rádi, a že to všechno dává zkrátka smysl. Je málo takto milých a přirozeně pohodových lidí a jsme rádi, že jsme mohli být s vámi během vašeho krásného a tak významného dne. Vážíme si vašich slov a ocenění naší práce, to, že jsme vám mohli býti nápomocni i drobnými detaily navíc bylo samozřejmostí. Je velice milé z vás cítit, že i díky našemu týmu byl váš významný den již od samého rána tak super. Buďte šťastní, zdraví a v pohodě. Jste skvělí.

Svatební foto Žanetky a Jirky

Podzimní svatba Žanetky a Jirky | 24. 10. 2015

Pomyslný závěr svatební sezóny roku 2015 u nás patřil těmto dvěma sympatickým lidem, dnes již novomanželům Žanetce a Jirkovi. Přestože svatbu měli koncem října, počasí bylo nadmíru vstřícné a den byl jako vymalovaný. Krásný církevní obřad v malebném prostředí kostela v Troubsku celou tuto kouzelnou atmosféru krásně dokresloval. Bezesporu tyto dva úžasné lidi čeká mnoho překrásných společných let a jak říkal kolemjdoucí pán u kostela, alespoň pět dětí ...

Fotografie svatebního dne Katky a Milana

Rybářská svatba Katky a Milana | 22. 8. 2015

Na sobotu 22. srpna si své velké "Ano" naplánovali energická tanečnice Katka a vášnivý rybář tělem i duší Milan. Svatební focení nemohlo probíhat jinak, než sbalit rybářské pruty a další nezbytné propriety a vyrazit rovnou k rybníku. U vody jsem fotili v klidu téměř dvě hodiny, jelikož novomanželé měli tuto část skvěle naplánovanou a zkrátka bylo času dosti. Povedlo se i několik zdařilích fotografií s vtipem, například když ženich se svým svědkem loví nevěstu, kterou se snaží zachránit její svědkyně.. :-). Večerní zábava poté dala znát i taneční vášeň nevěsty a jejích tanečních koleň. Proběhlo několik vystoupení břišních tanců a zábava frčela samospádem až do ranních hodin. Krásná svatba.

Svatební fotografie novomanželů Romči a Jožky

Tropická svatba Romči a Jožky | 15. 8. 2015

V sobotu 15. 8. 2015 si své životní "ano" řekli úžasně sympatický pár Romča a Jožka. Teplotní rekordy v tento den byly na spadnutí a klobouk dolů s novomanželi, jak odvážně se v tom vedru vrhli do společného focení. Celá veselka podtržena skvělými a pohodovými lidmi, kteří pro novomanžele vytvořili nezapomenutelnou atmosféru a také skvělá překvapení. Za Bajoo Photo moc gratulujeme a do společného života přejeme především zdraví, štěstí a samé usměvavé dny.

Svatbení fotky Markétka a Petr Matouškovi

Růžová svatba Markétky a Petra | 20. 6. 2015

V sobotu 22. 6. 2015 jsme byli součástí velkého dne dalších, užasných a milých, novomanželů Markétky a Petra. Mimo to, že jsou to naši přátelé, jsou to i dva lidé, kterým ta láska zkrátka září z očí... Přejeme do společného života jen to nejkrásnější a především buďte zdraví. Jste prostě boží! :-)

Fotky ze svatebního dne Veroniky a Viktora

Fialová svatba Verči a Viktora | 23. 5. 2015

Svatební den těchto dvou úžasných a milých lidí se rozhodl nadělit jim do manželství tolika štěstí, že můžeme mnozí snad i závidět. Úderem počátku obřadu začalo pršet a celý den nepřestalo ani na chvíli. Pršelo vám štěstí a i za nás přejeme nejen toho štěstíčka, ale i mnoho zdraví a usměvavých dnů ve vaší pokračující společné cestě životem.

Fotky ze průvodu masek - Ostatky 2015, Brno-Holásky

Ostatky 2015 v Holáskách

Ostatky v Holáskách se v roce 2015 konaly 14. února. Menší fotogalerie z průvodu masek, kterého jsme se aktivně zúčastnili i my, a to sice kolektivní rodinnou maskou "Vánoce". Zároveň jsme vyšvihli s naší dcerkou také rekord této akce a to ve smyslu nejmladší zúčastněné masky. Ano, v tom kočárku, převlečeném za vánoční dárek je opravdu zababušená naše Kačenka a to ve věku necelých dvou měsíců. No, co vám budeme povídat, v podstatě skoro celý průvod masek tehdy prospala. Zvýšenou pozornost si taktéž zaslouží vychytaná maska jamajského čtyřbobu. Už nikdo nemůže zpívat "Někteří lidé nevěří, že jamajskej bob zvítězí ..." Ten to totiž v roce 2015, alespoň v naších očích, vyhrál na plné čáře.